دفعه بعدی که نیاز به نصاب داشتید

دفعه بعدی که نیاز به نصاب آنتن داشتید

ما به خونه جدید نقل مکان کردیم و از اونجایی که  این خونه آنتن مرکزی داره، نیاز داریم به یه تکنسین که بیاد و کانالا رو ردیف کنه. خلاصه یکم سرچ کردیم. اما نکته‌ای که باید بهتون بگم اینه که کلا نصاب‌ها همشون بدقول هستند. هیچکدوم نمی‌دونند چقدر کار زمان می‌بره و اصولا تایمی که می‌دند قابل حساب کردن نیست.

این خیلی بده!

پیدا کردن نصاب‌ها هم خودش مشکله. از این جهت که شغلشون کلا غیر مجازه. باز دم یکیشون گرم که اسمش رو گذاشته بود تو کی‌کجاست. خودم واقعا شگفت‌زده شده بودم. این همه دل و جُرات بعید بود.

دفعه بعدی که نیاز به نصاب داشتید، رو تایمی که بهتون میده، حسابی باز نکنید.

دفعه بعدی که نیاز به نصاب آنتن داشتید_کی‌کجاس
کی‌کجاس؛ موتور جستجوی شهری (اما من دانرو رو بیشتر دوست دارم)

مخلص❤

طراح پوستر: (Timothy J. Reynolds)

[تعداد: 1    میانگین: 3/5]

به نوشتن خیلی علاقه‌دارم. بهم آرامش میده. مثل موسیقی و فیلم و سریال. از وقتی یادمه راحت می‌‍‌نوشتم. برام سخت نبود چیزی که تو فکرم میگذره رو با کلمات بیان کنم. تلاشم اینه خودسانسوری نکنم تا جایی که بدبخت نشم! ساده و شفاف بنویسم. هرجا نیاز باشه دستوری می‌نویسم و هرجا بخوام، شکسته و عامیانه. برای این دوگانه نوشتن هم، دلایل خودم رو دارم. گاهی عامیانه نوشتن، خیلی بهتر احساسات رو منتقل می‌کنه. گاهی رعایت دستور نگارش فارسی و دوری از شکسته‌نویسی، باعث میشه جدی بودنِ مطلب مشخص باشه. انتخاب خودم، اگه مجبور نباشم، عامیانه و شکسته نوشتـنه. ولی به اجبار در دستوری نوشتن هم، مهارت دارم.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer